Спеціальні потреби

Серед посиленого контролю на Кіпрі відновлено працю банків


У четвер на Кіпрі відкрито банки. Це сталося через майже два тижні після їх закриття з приводу майже колапсу економіки країни.

На тротуарах і вулицях перед банками створилися довгі черги власників депозитів перед тим, як опівдні за місцевим часом відкрилися двері. Занепокоєні власники рахунків хотіли отримати доступ до своїх грошей.

Банки будуть відкриті лише шість годин, і власники рахунків зможуть взяти з них щодня лише 383 долари. Подорожуючі, що залишатимуть острів, зможуть взяти до інших країн не більше, як 3831 долар. Накладено суворі обмеження, щоб запобігти масовому набігу на банки, що могло б спричинити катастрофічні наслідки.

В середу ввечері в районі банків посилено заходи безпеки, коли броньовані машини привезли тисячі євро і почалася підготовка до відновлення фінансових операцій.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG