Спеціальні потреби

Директор ЦРУ розповів, через що не спить вночі, згадав Путіна


Директор ЦРУ Джон Бреннан

Директора Центрального розвідувального управління США найбільше непокоять питання кібербезпеки та дії зловмисників, які готові коїти біду заради задоволення. Про це у ході конференції "Розвідка, як культура та професія" (The Ethos and Profession of Intelligence), яка проходить у Вашингтоні, заявив директор ЦРУ Джон Бреннан.

У ході свого виступу та відповідаючи на питання присутніх на конференції Бреннан також розповів про протистояння американської та російської розвідки.

Він зокрема відзначив, що Росія зараз намагається "ствердитись" на певних напрямках, має глобальну присутність і прагне загнати розвідку США у кут.

Росія намагається "ствердитись" на певних напрямках, має глобальну присутність і прагне загнати розвідку США у кут

Бреннан також прокоментував військову кампанію Росії у Сирії. Директор ЦРУ заявив, що російські військові отримали у Сирії не той прийом, на який розраховувала Москва.

За словами Бреннана, Росія на власному досвіді дізнається, що за свої дії доведеться платити.

Коментуючи характер нових загроз та викликів, які постають у світі, Бреннан також відзначив, що у добу соціальних мереж криза може виникнути у будь-який момент.

Бреннан брав участь у роботі однієї із панелей конференції разом з іншими лідерами американських розвідувальних відомств: директором Агентства національної безпеки адміралом Майклом Роджерсом, директором Національної агенції геокосмічної розвідки Робертом Кардило та заступником директора Розвідувального управління Міністерства оборони США Дуґласом Вайзом.

У ході конференції директор АНБ Роджерс заявив, що спостерігає відновлення загрози на адресу США з боку певних країн. До їх числа, на думку Роджерса, можна віднести Росію, Китай та Північну Корею.

Дивіться також: Через бюрократію до зони АТО лише зараз відправили госпіталь зі США

Через бюрократію до зони АТО лише зараз відправили госпіталь зі США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

XS
SM
MD
LG