Спеціальні потреби

Влада Криму просить прийняти півострів до Російської Федерації


Результати кримського референдуму
Результати кримського референдуму
Кримський законодавчий орган проголосив незалежність Криму від України і подав прохання про прийняття до складу Російської Федерації. У неділю учасники референдуму великою більшістю голосів висловили підтримку пропозиції до входження до складу Росії.

Делегація кримських законодавців готова відбути до Москви для обміркування додаткових процедур, виконання яких вимагається для того, щоб бути частиною федерації.

Тимчамсом Верховна рада України, у відповідь на кризу, затвердила указ про часткову мобілізацію резервістів.

Сполучені Штати і європейські союзники, як передбачається, повідомлять у понеділок про санкції проти Росії.

У неділю президент США Барак Обама заявив Володимиру Путіну, що Вашингтон та «європейські партнери готові накласти додаткові відчутні санкції» на Москву за її підтримку референдуму в Криму.

У заяві Білого дому названо проведений в неділю референдум незаконним і сказано, що він порушує Конституцію України. У заяві також сказано, що референдум «ніколи не буде визнаний Сполученими Штатами і міжнародною громадою».

Голова виборчої комісії Криму повідомив у понеділок, що майже 97 % громадян підтримали пропозицію про відокремлення від України і приєднання до Росії. Проте особам, які виступали проти цього кроку, радили, щоб вони бойкотували референдум.

Промосковський лідер Криму Сергій Аксьонов повідломив, що в понеділок його уряд офіційно звернеться з проханням про приєднання до Російської Федерації.

Раніше Білий дім заявив, що ніяке рішення про майбутнє України не повинно бути зроблене без національного уряду в Києві. Також сказано, що президентські вибори, заплановані на 25 травня, дадуть легітимну нагоду всім українцям сказати про майбутнє своєї країни.
XS
SM
MD
LG