Спеціальні потреби

Крим не хоче військ; татари та українці бояться – Пашаєв, Притула з Криму


Крим дає меседжі, як Києву , так і Москві – ми готові на все, лише не треба тут жодних військових - каже Осман Пашаєв.

Перебуваючи у столиці Криму Сімферополі, він каже що у місті спостерігалась висока явка виборців. Водночас у районах, де проживають кримські татари, одиниці ідуть голосувати, а у деяких районах навіть не вдалось створити дільниць для голосування.

Осман Пашаєв каже, що ці дні в Криму панує неймовірне порозуміння між різними національними групами. За словами журналіста жителі регіону хочуть політичного вирішення статусу Криму.

Усі повинні розуміти, що Крим був завжди особливий . Україна має залишатись унітарною державою, але у неї мають бути особливі конституційні відносини з Кримом - переконаний журналіст.Ніхто не знає як далеко готовий іти Путін після анексії Криму - каже інший журналіст Володимир Притула.

Він остерігається, що після референдуму, який не визнають як легітимний ні міжнародна спільнота ні Україна, Крим може перетворитись на своєрідну сіру зону, як Абхазія чи Придністров’я.

Журналіст зазначив, що багато українських і кримськотатарських активістів, остерігаються за своє життя та здоров’я, якщо Крим відділиться від України. • 16x9 Image

  Мирослава Ґонґадзе

  Керівниця мовлення Голосу Америки у Східній Європі. На додаток до праці на «Голосі Америки», часто виступає як експерт із питань України, Східної Європи та свободи слова на пострадянському просторі. Статті Мирослави друкуються на шпальтах таких світових видань, як Wall Street Journal, Washington Post, NPR, Journal of Democracy. Мирослава є співавтором науково-публіцистичної роботи «Розірваний нерв» про протестний рух в Україні 2000-2004 років.

  З освітою правника, здобутою у Львівському державному університеті, має великий досвід роботи в галузі журналістики та зв'язків із громадськістю. Працювала журналістом, редактором, продюсером, керівником медіа-кампаній в Україні та США у низці політичних і медійних організацій, у тому числі RFE/RL, Інтерньюз, IRI, NDI.

  Серед іншого – Мирослава також здобула освіту у Гарвардському університеті за стипендією Фундації Німана (2018-2019 рр.), була дослідником Університету Джорджа Вашингтона (2003) та володарем стипендії Рейгана-Фасела Національного фонду за демократію (2001). «За видатний внесок у розвиток журналістики, активну громадянську позицію та професійну майстерність» Мирослава Ґонґадзе нагороджена Орденом княгині Ольги.

  Інформувати, поєднувати й об’єднувати людей та ідеї, надихати – такою Мирослава бачить свою місію.

  У вільний від роботи час, якщо такий з’являється, захоплюється подорожами, мистецтвом, фотографією.

  Має дорослих доньок-близнюків Нану та Саломе.

XS
SM
MD
LG