Спеціальні потреби

Палата представників США підтримала посилення візових правил


Капітолій
Капітолій

Палата представників США переважною більшістю голосів схвалила законопроект, що виключає з програми безвізового в’їзду в країну осіб, які протягом останніх п’яти років відвідували Ірак або Сирію.

Йдеться про програму, яка дозволяє громадянам 38 країн, не звертаючись за візою в американське посольство або консульство, приїжджати в США на строк до 90 днів.

Законопроект, схвалений у вівторок 407 голосами «за» при 19 «проти», вносить ряд змін у візові правила, включаючи нові вимоги для громадян Іраку, Сирії і кожної країни, яка буде визнана територією активних дій терористів. Обмеження також торкнуться людей, які протягом останніх п’яти років відвідували ці країни.

Законопроект також вимагає від країн, що беруть участь у програмі безвізового в’їзду, перевіряти мандрівників по базах даних Інтерполу, щоб упевнитися, що вони не знаходяться в розшуку через їх зв’язки з тероризмом чи кримінальною діяльністю.

Для запобігання підробкам паспортів законопроект вимагає, щоб усі 38 країн випускали паспорти з електронним чипом, що містить біометричну інформацію. Законопроект вимагає від цих країн можливості підтвердження дійсності цих паспортів при їх скануванні.

У рамках програми безвізового в’їзду США щорічно відвідують близько 20 мільйонів людей. Вони вже проходять перевірку через систему онлайн, яку підтримує Міністерство національної безпеки.

Дивіться також: Шляхом Чорногорії: ось що дає членство у НАТО

Шляхом Чорногорії: Ось що дає членство у НАТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG