Спеціальні потреби

Військове протистояння на Донбасі вдасться припинити на початку вересня, сподівається Порошенко


Президент України Петро Порошенко сподівається, що військове протистояння на сході України вдасться припинити на початку вересня.

«Ми очікуємо, що з наступного тижня буде продемонстрований реальний прогрес у переговорах щодо досягнення миру. Адже ми занадто близькі до точки неповернення. Кожен учасник цього конфлікту має розуміти відповідальність, і давайте не розпалюватимемо іскри нової війни в Європі», − сказав він на брифінгу після зустрічі з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу в Брюсселі в суботу.

Він додав, що в цьому контексті відчуває повну підтримку з боку ЄС у питанні якнайшвидшого мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

«У нас є повне розуміння, що не існує лише військового шляху вирішення цього конфлікту. Ми пропонуємо мирний план президента України щодо врегулювання ситуації», − наголосив глава держави, додавши, що в цьому питанні потрібен діалог.

Президент України Петро Порошенко перебуває у Брюсселі з одноденним робочим візитом, мав зустріч із президентом Ради Європейського Союзу Германом Ван Ромпеєм. Глава Української держави також бере участь у саміті Європейської народної партії, а також виступить перед главами 28 держав та урядів країн ЄС у рамках саміту Євросоюзу.

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG