Спеціальні потреби

США хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією - Шоллей


Міноборони США хоче відновити ВМС України
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Міноборони США хоче відновити ВМС України

Сполучені Штати хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією, і готові максимально у цьому допомагати. Про у середу заявив помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоллей під час свого виступу у Вашингтоні. Він визнав, що раніше Захід не робив достатньо, аби підготувати українське військо:

«Незважаючи на те, що Україна була партнером НАТО упродовж кількох років, незважаючи на те, що Україна співпрацювала з нами в Іраку, Косові, ми, США, на жаль не мали з Україною міцних стосунків у сфері оборони. Під час свого візиту (президент) Порошенко говорив з нами про нагальні потреби України. Ми вже допомагаємо Україні. Лише цього року ми надали спорядження на суму у 116 мільйонів доларів. Це і бронежилети, і прилади нічного бачення, і форму, і багато чого іншого.

«Так, Порошенко просив нас про летальну допомогу. Ми вирішили не надавати її на даному етапі. Ми працюємо над програмою, яка може привести і до надання летальної допомоги. Ми хочемо і робимо чимало. Ми також тиснемо на наших партнерів допомогти Україні. Ми не кидаємо Україну напризволяще. Ми також працюємо над тим, щоб відновити українські військово-морські сили. Ми хочемо бачити Україну та її армію сильними», сказав помічник міністра оборони США Дерек Шоллей.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG