Спеціальні потреби

Ненсі Пелосі очолює делегацію американських законодавців до Тибету


Ненсі Пелосі зустрічається з китайськими законодавцями
Ненсі Пелосі зустрічається з китайськими законодавцями

Лідер демократичної меншості у Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелосі, яка осуджує імовірні зловживання Китаю у сфері прав людини, очолила рідкісну американску делегацію американських конгресменів до Тибету. Про це повідомили китайські офіційні особи.

Немає подробиць про подорож Пелосі, яка не була оголошена заздалегідь. Міністерство закордонних справ Китаю у четвер охарактеризувало візит як частину «звичайного обміну між двома країнами».

Китайські органи влади жорстко контролююють доступ іноземців до автономного регіону, в якому чимало тибетських буддистів протягом десятиліть висловлюють незадоволення з приводу релігійних переслідувань з боку китайського уряду.

Пані Пелосі, яка в четвер мала зустріч з членами назагал церемоніального парламенту КНР, під час прилюдних виступив нічого не сказала про свій візит.

Лідер Демократичної партії в минулому викликала роздратовування пекінської влади своїми виступами на підтримку прав тибетців і зустрічами з їх духовним лідером на вигнанні Далай-ламою, якого китайська влада вважає сепаратистом.

Дивіться також: Повернутись з фронту і знайти роботу - досвід ветеранів США

Повернутись з фронту і знайти роботу - досвід ветеранів США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG