Спеціальні потреби

На ядерних переговорах США-КНДР не досягнуто прориву


Спеціальний посланець США Ґлин Дейвіз
Спеціальний посланець США Ґлин Дейвіз

У п’ятницю посланець США повідомив про досягнення деякого незначного поступу на переговорах з Північною Кореєю щодо повернення Пхеньяна за стіл ядерного діалогу, проте він зазначив, що прориву не відбулось.

Спеціальний посланець США з питань Північної Кореї Ґлин Дейвіз сказав кореспондентам, що під час дводенних переговорів порушено низку питань, включно з нерозповсюдженням ядерної зброї та наданням країні гуманітарної допомоги. Проте, він зазначив, що Вашингтону і його союзникам Японії і Південній Кореї необхідно вивчити заяви, зроблені представниками КНДР на переговорах.

Це вже третій раунд зустрічей представників США та КНДР від липня, проте перший з часу приходу до влади нового лідера КНДР Кім Чен Ина після смерті його батька наприкінці минулого року.

На початку тижня, Дейвіз привітав готовність Пхеньяна відновити діалог і заявив, що йому цікаво буде побачити, як зміна керівництва вплинула на позицію Північної Кореї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG