Спеціальні потреби

Президент Сі Цзіньпін підкреслює непорушність і цілісність території Китаю


Святкування заснування збройних сил Китаю
Святкування заснування збройних сил Китаю

Президент Китаю Сі Цзіньпін, відзначаючи 90 років з часу створення військового крила правлячої Комуністичної партії, заявив, що його країна ніколи не віддасть будь-якої своєї території зовнішнім силам.

«Ми ніколи не дозволимо будь-яким людям, організації чи політичній партії розділити будь-яку частину китайської території, будь-коли і в будь-якій формі», – заявив Сі Цзіньпін зібраним службовцям Комуністичної партії і високопоставленим офіцерам збройних сил у Великій народній залі в Пекіні.

«Ніхто не повинен розраховувати на те, що ми проковтнемо гіркий фрукт, який шкодить нашому суверенітету, безпеці або інтересам розвитку», додав він.

Китай причетний до численних територіальних суперечок поза своїми кордонами, зокрема в Південно-Китайському морі, де створив з кількох штучних островів і рифів військові об’єкти, ігноруючи при цьому територіальні претензії кількох сусідніх держав. Пекін також вважає Тайвань своєю територією і погрожує вдатися до військової сили для встановлення на острові свого контролю.

Крім цього Китай причетний до напруженого протистояння з Індією з приводу проекту побудови дороги у східному районі Гімалаїв у районі, претензії на який висувають як Китай, так Бутан, який є близьким союзником Індії.

Дивіться також: Український ресторан "Veselka" став культовим у Нью-Йорку

Український ресторан "Veselka" став культовим у Нью-Йорку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG