Спеціальні потреби

На місці величезного зсуву ґрунту в Китаї продовжується рятувальна операція


У результаті величезного зсуву ґрунту в гірському селі Сіньмо в китайській провінції Січуань загинуло шонайменше шестеро людей. Доля понад 120 мешканців невідома. Ґрунт вкрив 62 доми.

У заяві місцевих органів влади сказано, що продовжуються рятувальні заходи у відповідь на великомасштабну геологічну катастрофу. В рятувальних заходах бере участь понад дві тисячі людей – поліцейські, солдати і цивільні, які без перерви продовжують пошуки серед каміння і ґрунту, намагаючись знайти тих, хто вижив.

Рятувальники і місцеві жителі застосовуть мотузки, щоб пересунути великі камені, тоді як інші, користуючись навченими собаками, шукають серед каменів і уламків.

Застовується також важка техніка для усування валунів, а селяни і солдати обережно руками усувають землю в пошуках живих людей.

Дивіться також: Путін був особисто залучений у кібер-кампанії з метою порушити та дискредитувати американські вибори – The Washington Post

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG