Спеціальні потреби

У Китаї посилюють Інтернет-цензуру


У Китаї влада посилює контроль над Інтернетом, змушуючи користувачів реєструватися під своїм справжнім іменем.

Нові обмеження передбачають легалізацію видалення коментарів або сторінок в Інтернеті, які містять незаконну, на думку владних структур, інформацію.

Цей крок є частиною пакету заходів, спрямованих, як стверджує влада, на захист особистої інформації. Проте критики вважають, що уряд намагається обмежити свободу слова в Китаї.

За законом, Інтернет-провайдери зобов’язані негайно призупинити передачу будь-якої інформації, яка є незаконною, а також зберігати записи і повідомляти про порушення владі.

Протягом останніх років, китайські блогери викрили декілька корупційних скандалів за участю урядовців, незважаючи на цензуру в Інтернеті, яка існувала вже тоді.

У Китаї заборонено доступ до більшості популярних у світі Інтернет-ресурсів, зокрема Google, YouTube, соціальних мереж Twitter і Facebook. Однак, китайці все одно роблять спроби зайти на ці сервіси попри державну цензуру в Інтернеті.

Китайська влада уважно стежить за китайським Інтернет-контентом і регулярно блокує небажані матеріали.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG