Спеціальні потреби

Експерти розслідують причину вибухів на складі небезпечних хімікатів у Китаї


Пожежа після вибухів на складі небезпечних хімікатів у Тяньцзіні
Пожежа після вибухів на складі небезпечних хімікатів у Тяньцзіні

У Китаї органи влади продовжують слідство в справі двох потужних вибухів на складі небезпечних хімікатів у важливому портовому місті Тяньцзінь. Водночас висловлюються побоювання, що неподалік місця інциденту і далі знаходяться небезпечні хімікати.

У п’ятницю вранці продовжувались невеликі пожежі на місці вибухів, які сталися в середу на складі небезпечних хімікатів у переважно індустріальному районі Тяньцзіня, що в північно-східному районі країни.

Офіційні особи кажуть, що кількість жертв з приводу інциденту збільшилась до п’ятдесяти шести. Серед загиблих 21 пожежник. Понад 700 людей перебувають у лікарнях, із них 33 в серйозному стані. Невідомо, скільки людей пропали без сліду. Висловлюються побоювання, що кількість загиблих збільшуватиметься.

За повідомленням інфрормаційного агентства Сіньхуа, до району надіслано групу із 217 військових ядерників і спеціалістів з біохімії, а також групу осіб з пекінського бюро Міжнародного агентства з атомної енергії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG