Спеціальні потреби

Вибухи на складі небезпечних матеріалів у Китаї: загинули щонайменше 44 особи


На складі небезпечних матеріалів у портовому місті Тяньцзінь, що в північно-східному районі Китаю, вчора ввечері стався ряд вибухів. Згідно з найновішими повідомленнями, загинули щонайменше 44 особи і сотні отримали поранення.

Знімки і відео з місця вибуху показуть велику пожежу і хмари диму, які вкрили недалекі багатоповерхові будинки. Вибухи могли відчути мешканці районів за кілька кілометрів від місця інциденту.

Знімки з повітря, подані в четвер інформаційним агентством Сіньхуа, показують дим у центрі знищення, який простягається на кілька кварталів, а також спалені автомобілі.

Сотні пожежників намагаються погасити пожежу, але їхнім зусиллям перешкоджають, як повідомило агентство Сіньхуа, «складні умови » на місці. У кількох повідомленнях натякається, що пожежники мусять припинити свої зусилля до часу, коли буде встановлено, чи на місці немає більше небезпечних хімікатів.

Державні засоби масової інформації повідомляють, що щонайменше 32 особи перебувають у критичному стані після вибуху, і приблизно 400 отримали поранення.

XS
SM
MD
LG