Спеціальні потреби

Журналісти у Китаї погодились повернутись до роботи


Згідно з повідомленнями, журналісти однієї з найбільших і найвпливовіших китайських газет Southern Weekly, які вийшли на страйк на знак протесту проти державної цензуру в ЗМІ, погодились повернутись до роботи.

Хоча деталі домовленості поки що неясні, згідно з джерелами, близькими до переговорів, страйкуючих журналістів не буде покарано. Уряд також погодився пом’якшити деякі контролі над редакційною політикою ЗМІ, які чимало журналістів вважали надмірними.

Демонстрація, яка стала першим проявом протесту проти цензури у Китаї за останні 20 років, була викликана тим, що газету Southern Weekly, замість новорічного привітання, змусили опублікувати пропагандистську заяву, в якій вихвалялася Комуністична партія і її досягнення.

Цей інцидент переріс у загальнонаціональний протест онлайн проти державної цензури в ЗМІ в Китаї. Ціла низка китайських знаменитостей і відомих громадських діячів виступила на підтримку газети.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG