Спеціальні потреби

В сутичці з екстремістами у Грозному загинуло щонайменше 10 поліцейських


Дім преси у Грозному у вогні після атаки чеченських повстанців

Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що в результаті сутички з важко озброєними ісламськими екстремістами в столиці Чечні Грозному загинуло щонайменше 10 поліцейських і 28 отримали поранення.

Російські офіційні особи кажуть, що сутичка сталася в четвер вранці. За повідомленням інформаційного агентства Ассошіейтед Пресс, лідер Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що загинуло щонайменше шестеро екстремістів.

Російські офіційні особи заявили, що екстремісти, які їхали трьома машинами, насамперед атакували контрольно-пропускний пункт у Грозному, після чого напали на недалекі будинки.

Російські джерела заявили, що екстремісти зайняли 10-поверховий Будинок преси, в якому щонайменше шестеро їз них загинуло. Інші були оточені в будинку школи, з якого після сутички залишилися лише руїни.

Кадиров сказав, що деякі з екстремістів були «дуже важко озброєні, включно з гранатометами».

У жовтні в Грозному загинуло п’ятеро службовців поліції, коли вони намагалися перешкодити молодому нападнику-смертнику здійснити атаку на концертну залу. Той інцидент поклав край періоду відносного спокою на Північному Кавказі.

XS
SM
MD
LG