Спеціальні потреби

Чарльза Менсона лишили в тюрмі


Один із томів справи Менсона на слуханнях про дострокове звільнення сумнозвісного вбивці.
Один із томів справи Менсона на слуханнях про дострокове звільнення сумнозвісного вбивці.

Влада вирішила, що 77-річний лідер культу, чиє імя встигло увійти в масову культуру та стати синонімом божевілля, досі становить небезпеку для суспільства.

Адміністрація в’язниці Коркоран поблизу Лос-Аджелеса, відмовила у достроковому звільненні сумнозвісному вбивці та лідеру культу Чарльзу Менсону. Нового шансу покинути стіни тюрми живим 77-річний злочинець вже не матиме.

У 1969-му році фанатики, які підкорялись наказам Менсона, жорстоко вбили 7-х людей. Серед загиблих від рук так званої «Сім’ї», до якої входили переважно молоді жінки із неблагополучних родин, була і дружина відомого режисера Романа Полянського, відома актриса Шерон Тейт, яка на час вбивства була вагітна.

В ході судового процесу, який тривав з 1970-го по 1971-й роки, Менсон вирізав собі на лобі свастику. Його послідовниці неодноразово намагались зірвати процес.

Менсона засудили до смертної кари, яку потім замінили на довічне ув’язнення. Колишній в’язень та музикант-невдаха переконував своїх послідовників у наближенні кінця світу. Члени культу вживали наркотики, а секс використовувався для вербування нових прихильників.

На думку адміністрації в’язниці Коркоран, Менсон досі становить небезпеку для суспільства. Наступний перегляд справи Менсона відбудеться, коли йому виповниться 92 роки.

XS
SM
MD
LG