Спеціальні потреби

У Центрально-Африканській Республіці відновилися сутички


Французькі солдати на вулиці столичного Бангі
Французькі солдати на вулиці столичного Бангі
У Центрально-Африканській Республіці знову спалахнули бої. За кілька минулих тижнів від хвилі насильства там загинули сотні людей.

Представник місії Африканського Союзу Елой Яо заявив Голосу Америки, що найновіші сутички в столичному Бангі розпочалися в четвер ввечері і продовжувались до п’ятниці вранці.

Яо заявив, що поранення отримала невідомиа кількість цивільних. Він додав, що військовий контингент Африканського Союзу робить поступ у відновленні контролю над ситуацією, але що були жертви серед миротворців.

У п’ятницю надійшли повідомлення, що християнські міліції, відомі як анти-балака, продовжували атаки на мусульманські райони в столичному Бангі.

Атаки з боку анти-балака цього місяця довели до ряду відплатних дій з боку переважно мусульманських повстанців, які у березні цього року усунули від влади президента Франсуа Бозізе.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG