Спеціальні потреби

Регіональні лідери шукають врегулювання становища в ЦАР


У столиці Чаду зібралися регіональні лідери для обміркування ситуації в Центрально-Африканській Республіці. В результаті збройних сутичок у ЦАР уже загинуло понад 1000 людей.

Президент Центрально-Африканської Республіки Мішель Джотодія хоче ознайомити лідерів Економічного співтовариства країн Центральної Африки із ситуацією в країні щодо безпеки і обміркувати перетворення контингенту африканських військ у миротворчі сили Організації Об’єднаних Націй.

Дослідник африканського відділення правозахисної організації Вахта прав людини Луїс Мадж – автор статті на тему регіону і прихильник створення місії ООН – вважає, що найкращим виходом є встановлення стабільного уряду і захист цивільного населення у ЦАР.

Він заявив Голосу Америки, що регіональні лідери, а також Франція, деякою мірою втомленні правлінням Мішеля Джотодії.

Міністр інформації Центрально-Африканської Республіки заявив Голосу Америки, що, повідомлення Міністерства закордонних справ Франції про те, що наради в четвер можуть вирішити, чи Джотодія залишиться при владі – неправдиві.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG