Спеціальні потреби

Джастін Трюдо в Україні підпише угоду про ЗВТ та шукатиме тісніших зв’язків


Джастін Трюдо у вишиванці 19 травня 2016 року

«Підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою є пріоритетом для нашого уряду», - прем’єр Канади

Україна та Канада підпишуть угоду про зону вільної торгівлі під час візиту прем’єр-міністр Джастіна Трюдо до Києва 11-12 липня.

«Підписання угоди про зону вільної торгівлі Україна-Канада є пріоритетом для нашого уряду», - заявив прем’єр Трюдо напередодні свого візиту до Києва.

Він також зазначив про намір встановити тісніші контакти з українським урядом та сказав про необхідність допомогти українському середньому класу рости та процвітати економічно.

«Канада продовжуватиме захищати український суверенітет у відповідь на нелегальну анексію Криму Росією та підтримку росіянами бойовиків у Східній Україні», - додав Трюдо.

«Ми будемо продовжувати непохитно стояти разом з Україною, поки ви прикладаєте важливі реформаторські зусилля в країні, включно з посиленням демократії, повагою до верховенства права та стимулювання економічного росту», - сказав прем’єр-міністр Канади.

У складі делегації канадського глави уряду до України - Жеральд Лучак, голова дорадчого комітету у питаннях відносин з Україною провінції Саскачеван, що на південному кордоні зі США.

В інтерв’ю виданню CBC Лучак розповів, що має намір на власному досвіді побачити впровадження реформ в Україні, щоб розповісти про реальну ситуацію місцевій владі у провінції після повернення.

«Цей візит дасть нам розуміння, де в Україні здійснюється прогрес у питанні реформ українського уряду і які різноманітні ініціативи могли б сприяти продовженню цих реформ»,- сказав Лучак.

За його словами, мешканці провінції Саскачеван зробили чимало для допомоги Україні, особливо у питанні гуманітарної допомоги, просування економічних відносин та спільних освітніх проектів в університетах.

Дорадчий комітет у питаннях відносин з Україною провінції Саскачеван співпрацює з Україною з низки питань, - розповів Лучак.

«Це від адамемічних зв’язків, вищої освіти, технічної підготовки до економічних та комерційних зв’язків, а також гуманітарної допомоги, щоб допомагати їм у нинішній ситуації під час конфлікту між Україною та Росією», - розповів представник місцевого самоврядування.

Українська громада складає 13,5% населення провінції Саскачеван.

Дивіться також: Що дасть Україні перемога Джастіна Трюдо

Що дасть Україні перемога Джастіна Трюдо. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

XS
SM
MD
LG