Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Канади підтвердив початок відновлення контактів з Росією


Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Канади
Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Канади

«Утім при кожній можливості ми будемо чітко заявляти, що ми рішучі у нашій підтримці України і будемо лишатися при цій позиції», - зазначив Джастін Трюдо.

Канада частково відновлює контакти з Росією, утім обіцяє продовжувати підтримку України. Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні, відповідаючи на запитання «Голосу Америки».

«Канада має велику підтримку України. Наша позиція чітка і непохитна: ми виступаємо проти нелегальної та незаконної територіальної експансії, яку здійснює Росія в Україні. І ми підтримуємо наших українських друзів. Так, ми заявили, що ми почнемо контактувати з Росією з низки питань, починаючи з Арктики та інших питань, але частина цих контактів – це при кожній можливості чітко заявляти, що ми рішучі у нашій підтримці України і будемо лишатися при цій позиції», - заявив прем’єр-міністр Канади.

Раніше глава МЗС Канади Стефан Діон висловлювався, що політика ізоляції Росії не матиме позитивних наслідків і заявив про необхідність відновити діалог з Росією.

18 березня набрали чинності додаткові економічні санкції Канади проти Росії. До цих економічних обмежень внесли ще 10 підприємств, чиї активи заморозять, а також двох додаткових фізичних осіб, яким заборонили в’їзд на територію Канади. У Кремлі пообіцяли, що такий крок не лишиться без відповіді.

Дивіться також: Порошенко готовий ділитись досвідом охорони ядерних об'єктів у ході АТО

Порошенко готовий ділитись досвідом охорони ядерних об'єктів у ході АТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

XS
SM
MD
LG