Спеціальні потреби

Камерон: Санкції – «це єдина мова, яку розуміє Росія»


Прем'єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон в п’ятницю закликав до введення жорстких економічних санкцій проти Росії, мотивуючи це тим, що «серйозні економічні заходи – це єдина мова, яку розуміє Росія».

У статті, опублікованій в газеті New York Daily News, британський лідер заявив, що Росія робить спроби дестабілізації суверенної держави, порушення її територіальної цілісності, озброєння і підготовки сепаратистів – і світ вже заплатив за це ціну.

Камерон виступає за заборону на майбутні продажу військового обладнання Москві країнами Європейського Союзу.

«Нанесення економічного збитку Росії спричинить деякі економічні наслідки і для наших економік, – пише Камерон. – Проте серйозні економічні заходи –це єдина мова, яку розуміє Росія».

Як повідомили дипломати, в четвер уряди країн Євросоюзу погодилися розширити списку санкцій, додавши в нього 15 фізичних осіб та 18 компаній та інших організацій у зв'язку з підривом територіальної цілісності України.

«Пора зробити так, щоб наша сила, вплив і ресурси стали відчутними, – вказав Кемерон в газетній статті. – Разом з Америкою Європа повинна зробити все, що потрібно, щоб виступити проти Росії і покласти край конфлікту в Україні, перш ніж він приведе до нових випадків загибелі ні в чому невинних людей».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG