Спеціальні потреби

Камбоджа: прем’єр закликав опозицію припинити бойкот парламенту


Гун Сен
Гун Сен
Парламент Камбоджі більшістю голосів ухвалив рішення щодо продовження повноважень багаторічного прем’єр-міністра країни Гун Сена ще на 5 років. Опозиція бойкотувала сесію.

Виступаючи у парламенті у вівторок Гун Сен відхилив звинувачення у фальсифікації результатів парламентських виборів, які відбулися 28 липня. Він висловив готовність його уряду вести переговори з опозиційною Партією національного порятунку, проте додав, що обрані парламентарі мусять, насамперед, скласти присягу.

Гун Сен зазначив, що очолена ним партія розглядає можливість надання опозиції ряд чільних посад, включно з посадою віце-президента законодавчого органу.

У понеділок виступаючи на відкритті сесії Національної асамблеї, король Нородом Сіамоні заявив про необхідність збереження єдності країни. Беручи до уваги бойкот засідання парламенту опозицією, лише 68 законодавців від Народної партії Гун Сена чули промову короля.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG