Спеціальні потреби

Політична криза в Камбоджі переросла у вуличні сутички


Прем’єр-міністр Камбоджі Гун Сен провів чергову зустріч з лідером головної в країні опозиційної партії з метою пошуку шляхів вирішення політичної кризи, яка переросла у вуличні сутички.

У понеділок тисячі демонстрантів зібралися у Парку Свободи у Пномпені, в той час як Гун Сен сів за стіл переговорів з лідером Партії національного порятунку (ПНП) Самом Рейнсі.

Зустріч відбулася через день після того, як протестувальники рушили ходою головною вулецею Пномпеня і зводили сутички з поліцією, яка була озброєна сльозогінним газом, димовими гранатами та водометами.

За повідомленням правозахисників, одна особа була застрелена на дорозі біля Парку Свободи, де 20 тисяч активістів опозиції взяли участь у мітингу, на якому виступав Рейнсі.

З недільним насильством загострилася політична криза в Камбоджі, яка панує в країні з часу коли Виборча комісія оголосила Народну партію, очолену Гун Сеном, переможцем на липневих парламентських виборах. Згідно з даними Комісії, Народна партія здобула 68 місць у парламенті, Партія національного порятунку заручилася 55 мандатами.

Опозиція відкинула результати, звинувативши владу у фальсифікаціях на виборах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG