Спеціальні потреби

Каліфорнійські поліцейські допомогли українським колегам


Нещодавно співробітники дорожньо-патрульної служби штату Каліфорнія (CHP), що діють у рамках партнерських відносин з Державним департаментом США, побували в Україні на запрошення Міністерства внутрішніх справ цієї країни і протягом чотирьох тижнів навчали 30 співробітників правоохоронних органів України. Українські офіцери будуть відповідати за підготовку курсантів для новоствореної Патрульної поліції, створення якої є одним з найважливіших компонентів розпочатої реформи. Ця програма навчання організована і фінансується Бюро з міжнародних відносин з органами наркоконтролю та правоохоронними органами (INL).

У період роботи в Києві четверо співробітників СНР навчили українських колег методам тактичного патрулювання і технічним навичкам стосовно широкого спектру дій, таких як зупинка автомобіля, поводження з наручниками і захист від нападу. Українські фахівці пройшли відповідну атестацію і тепер можуть навчати курсантів для новоствореної Української патрульної поліції. Більше 11 тисяч українців подали заяву на роботу в патрульну поліцію. З них майже 30% – жінки. Перший підрозділ Патрульної поліції, що складається приблизно з двох тисяч співробітників, приступить до роботи в Києві в червні цього року.

В рамках цього проекту INL допомагає українському МВС якісно змінити характер взаємин між населенням і поліцією шляхом створення поліції, покликаної захищати громадян і служити суспільству. Патрульна поліція, яка створюється спочатку в Києві, а потім її підрозділи будуть створені по всій країні, приходить на зміну непопулярній автоінспекції і вважається кроком у напрямку боротьби з корупцією в правоохоронних органах. Це головний пріоритет МВС у процесі реформування системи правоохоронних органів і є безпосередньою відповіддю на вимоги населення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG