Спеціальні потреби

У результаті хвилі насильства в Бірмі загинуло 100 людей


Офіційні особи в Бірмі заявили, що кількість смертельних випадків у результаті найновішої хвилі етнічного насильства у західному штаті Рахін перевищила 100 людей.

Представник штату заявив у п’ятницю, що в сутичках між громадами мусульман і буддистів загинуло 112 осіб. Він додав, що протягом кількаденних заворушень понад 70 людей отримали поранення.

У заяві представника генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, оприлюдненій у четвер, сказано, що дедалі більше недовір’я між обома громадами використовують екстремісти і кримінальні елементи, які спричиняють численні смертельні випадки, матеріальні збитки, переміщення родин, а також страх, приниження і ненависть.

У заяві ООН закликається бірманські органи влади покласти край безправ’ю та відплатним атакам, погрозам і екстремістській риториці.

Бірманські органи влади заявили раніше, що від неділі, коли спалахнули найновіші сутички, через підпали знищено майже 2000 домів і вісім релігійних будинків.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG