Спеціальні потреби

Слідчі США зустрілися з батьками братів Царнаєвих


Американські слідчі виїхали у вівторок до Дагестану з метою проведення бесіди з батьками братів Царнаєвих, яких підозрюють в організації вибухів на фініші Бостонського марафону минулого тижня. Слідчі зустрілися з Царнаєвими у середу.

Представники посольства США у Москві повідомили, що слідчі співпрацюють з владою Росії у розслідуванні обставин вибухів.

За даними ЗМІ, старший з братів -Тамерлан у 2012 році перебував у Дагестані та Чечні протягом півроку. Слідчі хочуть знати чи під час візиту Царнаєв встановив і підтримував зв'язки з радикальними релігійними угрупованнями.

Тема поїздки Царнаєва була в центрі уваги слухання у вівторок сенатського комітету з питань розвідки. Законодавці обговорювали питання співпраці між окремими правоохоронними службами США щодо обміну розвідувальними даними.

Виступаючи на слуханні, міністр внутрішньої безпеки США Джанет Наполітано сказала, що її відомство не знало про поїздку. У 2011 році, співробітники ФБР, за запитом російської сторони, перевіряли Тамерлана Царнаєва, але не виявили його «причетності до терористичної діяльності».
XS
SM
MD
LG