Спеціальні потреби

ФБР підозрює, що вибухові пристрої у Бостоні були в герметичних каструлях


Надійшли суперечливі повідомлення про те, чи органи влади заарештували особу, запідозрену в бомбових атаках на учасників марафону в Бостоні. Слідчі сказали інформаційним агентствам, що на відеозаписі з камери спостереження було видно чоловіка , який ніс і пізніше, можливо, залишив чорну сумку неподалік місця, де стався один із двох вибухів. Як відомо, від вибуху загинуло троє і поранення отримало 176 людей.

CNN і AP повідомили про арешт запідозреної особи, але пізніше виникли запитання, чи того чоловіка звинувачено у спрві. Органи влади планують влаштувати в середу ввечері прес-конференцію, щоб з’ясувати хід слідства.

За повідомленням Федерального бюро розслідувань, пристрої, які вибухнули в понеділок на фініші марафону у Бостоні, були заховані в темній сумці або в рюкзаку і, можливо, містилися в скороварках, наповнених гвіздками та дробинами.

Тепер агенти ФБР вивчають фрагменти і частинки пристроїв, виявлені на місці, у намаганнях розслідити обставини вибухів.

Правоохоронці далі шукають злочинця або злочинців, які вчинили цей теракт. Вони закликають учасників і глядачів Бостонського марафону сприяти слідству і надсилати їм будь-які фотографії чи відеозаписи, зроблені вздовж маршруту марафону.

Після зустрічі з представниками правоохоронних органів, конгресмен-демократ Дач Рупперсберґер заявив, що вважає малоймовірним, те, що теракт був організований аль-Кайдою або іноземним урядом.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG