Спеціальні потреби

Джозеф Байден і Петро Порошенко на міжнародній конференції з безпеки


Віце-президент США Джозеф Байден
Віце-президент США Джозеф Байден

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Сполучені Штати хочуть мирної розв’язки становища в Східній Україні, але додав, що США допоможуть Україні захищати себе від Росії, якщо необхідно.

У промові на міжнародній конференції з безпеки в Мюнхені Байден сказав, що президент Росії Володимир Путін повторно обіцяв співпрацювати задля миру, але замість того надіслав «танки, війська і зброю».

Байден сказав, що Сполучені Штати продовжуватимуть надавати Україні допомогу для втримання безпеки не для того, щоб заохочувати до війни, але дозволити Україні захищати себе.

Дещо пізніше виступав президент Петро Порошенко, який показав кілька російських паспортів в обох руках, кажучи, що вони були зібрані від російських солдатів багато кілометрів від українсько-російського кордону. Він сказав, що від квітня минулого року в результаті конфлікту загинуло понад 5 600 цивільних, і назвав конфлікт трагедією українського народу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG