Спеціальні потреби

США нададуть Україні додаткову гуманітарну допомогу


Джозеф Байден, віце-президент США

За повідомленням Білого дому, США нададуть Україні додаткову гуманітарну допомогу для вразливих груп населення обсягом 17,7 мільйона доларів.

Ця допомога призначена для людей, потерпілих внаслідок конфлікту на сході України, надання їм житла, харчів і води, заходів з охорони здоров’я та поліпшення санітарно-гігієнічних умов.


Оголошення було зроблено в телефонній розмові в понеділок між віце-президентом США Джозефом Байденом і президентом України Петром Порошенком, під час якої два лідери обговорювали ситуацію на сході України і програму реформ в країні.

У повідомленні Білого дому йдеться, що Байден і Порошенко також привітали зусилля ОБСЄ з ведення переговорів про постійне припинення вогню в деяких районах, де все ще тривають бойові дії.

«Вони також закликали Росію дотримуватися умов Мінських угод і припинити поставку важкого озброєння в Україну і нагромадження військ уздовж кордону», - повідомив Білий дім.

Байден також привітав призначення нового голови Антикорупційного бюро України і підтримав подальші реформи з реалізації принципу верховенства права, включаючи антимонопольне законодавство та реформування судової системи, - відзначили в Білому домі.

У викладі прес-служби президента України про цю розмову йшлося, що Петро Порошенко подякував віце-президенту за його роль в організації проведення спільних навчань військових України та США «Безстрашний захисник-2015», а Джозеф Байден, своєю чергою, повідомив про готовність Сполучених Штатів надати Україні кредитні гарантії на мільярд доларів у рамках фінансової підтримки у 2015 році.

Дивіться також: Абромавічус відповів на питання про дефолт України

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG