Спеціальні потреби

Путін міняє тон, розповів про спільні "ключові інтереси" зі США


Reuters. Ключові інтереси Росії та США збігаються і країни мають працювати над ними за спільним порядком денним. Про це президент Росії Володимир Путін заявив у суботу у телевізійному інтерв'ю каналу "Россия".

У ході інтерв'ю Путін пом'якшив типову анти-американську риторику.

"Ми не погоджувалися за рядом питань міжнародної політики, але водночас є і те, що нас поєднує на примушує нас працювати разом", - заявив Путін.

.... є і те, що нас поєднує на примушує нас працювати разом
Путін про США

"Я маю на увазі загальні зусилля спрямовані на демократизацію, вирівнювання та балансування світової економіки з метою демократизації світового порядку. У нас є спільний порядок денний", - розповів Путін.

Нові ремарки Путіна прозвучали через кілька днів після щорічного спілкування з росіянами у ході якого він звинуватив США у спробі домінувати у міжнародних відносинах.

Прикметно, що заява Путіна збіглася за часом із повідомленням Державного департаменту США про участь Росії у Форумі провідних економік з питань енергії та клімату, який пройде у Вашингтоні 19-20-го квітня.

"Марш за клімат" Як це було
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

"Форум покликаний сприяти відвертому діалогу між провідними розвиненими економіками світу та економіками, які розвиваються, з метою прогресу на шляху до протидії кліматичним змінам, досягненню чистої енергії та просування конкретних ініціатив та спільних проектів, які збільшать видобуток чистої енергії одночасно зі зменшенням викидів парникових газів", - йдеться у повідомленні Державного департаменту.

Членами Форуму є Австралія, Бразилія, Канада, Китай, ЄС, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Корея, Мексика, Росія, Південна Африка, Велика Британія та США.

Дивіться також : В Україні вже повна демократія, а корупція під контролем - економіст Аслунд

В Україні вже повна демократія, а корупція під контролем - економіст Аслунд. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG