Спеціальні потреби

Голова Федерального резерву : дефіцит бюджету досягнув небезпечного рівня


Голова Федерального резерву : дефіцит бюджету досягнув небезпечного рівня
Голова Федерального резерву : дефіцит бюджету досягнув небезпечного рівня

Виступаючи перед Конгресом Бен Бернанке заявив, що законодавці повинні негайно стабілізувати борг.

Голова Федерального резерву США заявив, що щорічний бюджетний дефіцит може мати «серйозні економічні наслідки» для країни.

Бен Бернанке у четвер заявив комітету Конгресу, що законодавці повинні домогтися стабілізації національного боргу США, який нині становить 15 трильйонів доларів, відносно прибуткової частини бюджету. Сьогодні ВВП США майже дорівнює національному боргу.

США платить незначні відсотки на кредити призначені для здійснення роботи уряду, незважаючи на пониження кредитного рейтингу США агенцією Standard & Poor у 2011-му році. Втім Бернаке попередив, що відсотки по кредитах можуть «стрімко летіти вгору», якщо інвестори втратять впевненість у спроможності уряду проводити ефективну фінансову політику.

Цього тижня уряд США заявив, що до вересня дефіцит може скласти 1,1 трильйони доларів. Це певне покращення в порівнянні з 2011-им роком. Загалом, дефіцит бюджету США вже 4-ий рік поспіль перевищує 1 трильйон доларів.

У своєму виступі Бернанке попередив, що з часом державний борг США може стати на заваді зростанню економіки США, яка є найбільшою у світі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG