Спеціальні потреби

США захопили ймовірного організатора нападу на консульство в Бенгазі


Ахмед Абу Хаталла
Ахмед Абу Хаталла
Як повідомили офіційні представники США, американські спецслужби, у співпраці з агентами ФБР, заарештували одного з головних підозрюваних у причетності до нападу у 2012 році на американське консульство в Бенгазі. В ході нападу був убитий посол США в Лівії Крістофер Стівенс і ще троє американців.

Представники Пентагону повідомили, що минулої неділі поблизу Бенгазі спецпідрозділ збройних сил США затримав Ахмеда Абу Хаталлу.

Повідомляється, що він тепер перебуває на американському військовому кораблі, де його повинні допитати, а потім буде переправлений до США, щоб постати перед цивільним судом за звинуваченням у вбивстві.

Президент Обама заявив, що дав зелене світло на проведення операції із захоплення Хаталли.

Колишня держсекретар Гілларі Клінтон, яка очолювала зовнішньополітичне відомство в момент подій у Бенгазі, сказала в інтерв'ю телеканалу CNN, що чекає відповідей на досі нез’ясовані питання стосовно напажу. Інцидент в Бенгазі вона охарактеризувала як заплутаний і складний.

За словами Клінтон, вона сподівається, що арешт Хаталли допоможе відповісти на питання про те, хто стояв за нападом і, які були їхні мотиви.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG