Спеціальні потреби

Бельгійські слідчі знайшли відбитки пальців особи, запідозреної у тероризмі


Військовий патруль на вулиці в Брюсселі
Військовий патруль на вулиці в Брюсселі

Бельгійська поліція повідомила в п’ятницю про знайдення відбитків пальців особи, запідозреної в терористичній атаці в Парижі 13 листопада. Це сталося під час минуломісячних обшуків на квартирі в Брюсселі.

Бюро федерального прокурора Бельгії заявило, що слідчі знайшли відбитки пальців Салеха Абдеслама і три домашнього виробництва пояси, які можуть бути використані для прикріплення вибухових матеріалів. Вони виявили у квартирі також сліди вибухівки.

Представник бюро прокурора заявив, що неясно, коли Абдеслам був востаннє у квартирі та не з’ясував, чому офіційні особи чекали місяць для повідомлення про знахідку.

У заяві бюро прокурора також сказано, що квартира, в якій 10 грудня проведено обшук, була здана на фальшиве прізвище і нею могла користуватися одна із десяти осіб, арештованих у Бельгії у зв’язку з атаками в Парижі. Прокуратура заявила, що Абдеслам міг переховуватись у квартирі після атак, або вона використовувалась для виготовлення вибухових пристроїв.

Поліція каже, що розшукує Абдеслама з часу атак, у результаті яких загинуло 130 людей. Слідчі кажуть, що друзі Абдеслама перевезли його з Парижа до Брюссела через три поліцейські контрольно-пропускні пункти.

Дивіться також: Цей пристрій гарантує, що пістолет зможе використати лише власник

Цей пристрій гарантує, що пістолет зможе використати лише власник. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG