Спеціальні потреби

Становище в Україні є прямою загрозою міжнародному миру - Баррозу


Жозе Мануель Баррозу
Виступаючи в четвер у Стенфордському університеті в США президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявив, що найбільшою загрозою стабільності і безпеці в Європі після падіння Берлінської стіни є - становище в Україні.

Все почалося з того, що український народ висловив чітке бажання взяти своє майбутнє у власні руки і зблизитися з Європейським союзом шляхом угоди, яка передбачає політичну асоціацію та економічну інтеграцію, сказав Баррозу.

На жаль, заявив він, Росія не прийняла суверенних виборів України і вирішила втрутитися, дестабілізувати та окупувати частину території сусідньої країни.

За словами Баррозу, - «Ми не можемо ні прийняти, ні виправдати такий різновид поведінки. Саме тому, разом з нашими партнерами у Великій сімці, нашою швидкою реакцією ми дали ясно зрозуміти, що за такі дії необхідно заплатити політичну, дипломатичну та економічну ціну. Ми також готові підтримати Україну на її шляху до створення демократичної, процвітаючої й незалежної країни.

Проте це не тільки питання Європейського Союзу, США чи G7, а й решти світу. Адже йдеться про «пряму загрозу міжнародному праву й міжнародному миру», заявив Жозе Мануель Баррозу під час виступу в Каліфорнії.
XS
SM
MD
LG