Спеціальні потреби

Пан Ґі Мун готовий внести свій вклад в мирний процес в Україні


Пан Ґі Мун, генеальний секретар ООН

Виступаючи на конференції, яка проходила на індонезійському острові Балі, генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун заявив, що міжнародне співтовариство не може допустити подальшої ескалації кризи в Україні, продовження насильства і нестабільності.

«Я особливо стурбований ситуацією на російсько-українському кордоні, яка залишається ключовою перешкодою на шляху до деескалації, оскільки через кордон, як повідомляється, продовжує переправлятися зброя і важке озброєння з Росії в Україну. Необхідно негайно забезпечити безпеку кордону, яка, відповідно до мінських переговорів, повинна бути підтверджена міжнародними організаціями», - заявив генсек ООН. Він зазначив, що вибори в Україні, призначені на 26 жовтня, повинні пройти на всій території країни і стати «об'єднуючим і примирливим механізмом», який дозволить усім громадянам України відчувати, що їх інтереси представлені в Києві.

Всі сторони повинні внести свій внесок у мирне вирішення конфлікту, що передбачає збереження суверенітету і територіальної цілісності України. Генеральний секретар ООН підтвердив свою готовність внести свій вклад в цей процес.

«Ми повинні подвоїти зусилля в спробі вирішити конфлікт в Україні. На кону стоять життя. Мир в Україні означає мир у всьому регіоні і за його межами», - заявив Пан Ґі Мун.

XS
SM
MD
LG