Спеціальні потреби

США «примушують, силують, переконують» боротись із корупцією - Байден про Україну


Caption 2018-11-07 10:19:28 1
Caption 2018-11-07 10:19:28 1

Співпраця та конкуренція США з Росією будуть співіснувати пліч-о-пліч у закордонній політиці США, а уявлення, що відносини між Вашингтоном та Московою будуть вичерпуватись до кінця або виключно конкуренцією, або суто співпрацею є недалекоглядним та згубним. Про це віце-президент США Джозеф Байден заявив у ході промови в американській аналітичній установі Центр нової американської безпеки (CNAS).

«Щодо Росії наш підхід, за умов його вірної імплементації, відзначається складною сумішшю просунутого стримування, стратегічної стабільності і, звісно, необхідної співпраці», - відзначив Байден, прирівнявши підхід США до стосунків з Росією до того, як Вашингтон підходить до відносин із Китаєм.

Примушуючи їх, навіть не так... силуючи їх , ба ні... переконуючи їх - і все відбувається саме у такому порядку - нам вдається позбавити Росію значного інструменту закордонної політики

«Разом з нашими партнерами та союзниками, зокрема у Європі, ми примусили Росію реально поплатитись за її абсолютну, відкриту агресію щодо України. Росія має виконати свої забов'язання щодо Мінських угод. Від цього не можна відступити. Санкції повинні залишатись у силі аж до виконання Мінських угод», - сказав віце-президент США.

Байден також наголосив на допомозі, яку Україна отримує від США для запровадження важливих реформ та викорінення корупції.

«Це нелегко. Корупція всеохопна у всіх тих в лапках "колишніх радянських республіках". Але примушуючи їх, навіть не так ...силуючи їх, ба ні переконуючи їх - і все відбувається саме у такому порядку - нам вдається позбавити Росію значного інструменту закордонної політики, яким вона настільки успішно користувалась», - відзначив Байден.

Слова Байдена стосовно України прозвучали за кілька днів після завершення візиту до США прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, у ході якого відбулась зустріч українського урядовця із віце-президентом США.

Загалом промова Байдена стосувалась головних міжнародних викликів та можливостей, які успадкує наступна президентська адміністрація США. У ході промови Байден розкритикував деякі із гасел та заяв передвиборчої кампанії мільярдера Дональда Трампа. При цьому ім'я політика не згадувалось.

Дивіться також: Частина підлеглих Керрі зневірились у дипломатії Обами, хочуть бомбардувань Асада

Частина підлеглих Керрі зневірились у дипломатії Обами, хочуть бомбардувань Асада. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

XS
SM
MD
LG