Спеціальні потреби

Від вибуху в Багдаді загинуло 18 людей


Іракські офіційні особи повідомили, що в результаті вибуху замінованого автомобіля в центральному районі Багдада загинули щонайменше 23 особи і понад 65 оримали поранення.

Вибух стався в понеділок вранці в районі Баб аль-Муадхам. Було пошкоджено бюро шиїтської фундації з релігійних справ, яке займається релігійними і культурними місцями. Це була найсерйозніша за кілька місяців окрема атака в іракській столиці.

Через кілька годин після першої сталася друга атака. Цим разом вибух стався неподалік головного суннітського бюро з релігійних питань. Нікого не було поранено.

Від кількох атак минулого тижня в Багдаді загинуло 17 людей.

Хвиля насильства збіглася в часі з зростаючим кількамісячним напруженням, в ході якого кілька політичних партій закликали до усунення з посади прем’єр-міністра Нурі аль-Малікі.

Хоча кількість атак в Іраку значно зменшилась у порівнянні тим, що було у 2006 і 2007 роках, все-таки вони залишаються повсякденним явищем.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG