Спеціальні потреби

На Балі розпочався дводенний саміт АТЕС


На Балі проходить саміт АТЕС
На Балі проходить саміт АТЕС
На індонезійському курортному острові Балі лідери країн форуму Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва - АТЕС - розпочали дводенний саміт, на якому обговорюють питання торгівлі, економіки, безпеки та актуальні глобальні і регіональні проблеми.

Президент Індонезії Сусіло Бамбанґ Юдхойоно відкрив сесію у понеділок, зазначаючи, що об’єднанню, до складу якого входить 21 країна і територія, слід працювати разом, щоб оговтатися від спаду у світовій економіці.

Виступаючи на паралельному саміті виконавчих директорів провідних азійських корпорацій, прем’єр-міністр Сіндзо Абе заявив, що він втілить у життя обіцяні реформи для зміцнення кволої економіки Японії.

За повідомленнями ЗМІ, у спільній заяві, яку буде оприлюднено у вівторок, учасники наголосять на необхідності запроваджежння структурних реформ в цілях підвищення продуктивності, збільшення робочої сили і створення високої якості робочих місць у регіоні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG