Спеціальні потреби

«Сніжний дракон» застряг в льодах


«Академік Шокальський»
«Академік Шокальський»
Китайський криголам, який брав участь в евакуації 52 пасажирів російського науково-дослідного судна «Академік Шокальський», що опинилося у кжижаній пастці, у п’ятницю сам застряг в льодах, ще більше ускладнивши 9-денну рятувальну операцію.

У четвер вертоліт з криголама «Сніжний дракон» (Snow Dragon) перевіз пасажирів застряглого російського судна на австралійський криголам.

Однак тепер, за повідомленням Австралійського управління морської безпеки, виникли сумніви щодо його власної здатності просуватися через льоди.

Експерти кажуть, що криголам спробує зробити маневр через льоди у суботу, коли приливні умови будуть сприятливішими.

Тим часом, австралійський криголам Aurora Australis, на борту якого знаходяться евакуйовані пасажири «Академіка Шокальського», знаходитиметься в режимі очікування у відкритих водах «як запобіжний засіб».

Передбачалося, що Aurora Australis прибуде на антарктичну базу для поповнення запасів, після чого доставить евакуйованих пасажирів до Австралії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG