Спеціальні потреби

Ось як у США батьків примушують купувати канцелярію для шкіл


У США – пік сезону «повернення до школи»

У школах поширеною практикою є давати батькам список канцелярських товарів, які потрібно придбати до початку навчання

Починаючи з середини липня, американські батьки активно готуються до початку нового навчального року своїх дітей. До цього їх наполегливо підштовхують маркетологи, які запускають численні рекламні кампанії під назвою “Back to School” («повернення до школи»), спрямовані, насамперед, на продаж шкільного приладдя та дитячого одягу.

Цей період, який триває приблизно до середини вересня, охоплює не тільки батьків школярів, але й сім’ї студентів. Під час сезону, у магазинах з’являються окремі секції “Back to School”, наповнені канцелярським приладдям, меблями та аксесуарами для кімнат у гуртожитку, предметами побуту й одягом.

Викладачі кажуть: Якщо речі з переліку не куплять батьки, це доведеться робити самим вчителями власним коштом, бо школи не отримують достатнього фінансування

У школах поширеною практикою є давати батькам список канцелярських товарів, які потрібно придбати до початку навчання. Це часто викликає дискусії щодо етичної сторони таких вимог, оскільки не всі сім’ї перебувають в однаковому матеріальному становищі. Контр-аргументом є твердження вчителів про те, що у випадку невиконання батьками пунктів зі списку їм доводиться купляти необхідні речі за власні кошти тому, що школи не отримують достатнього фінансування.

Покупки для школи й університету не обмежуються тільки канцелярією і загалом набирають чималих масштабів. За даними Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation), найбільшої в світі асоціації роздрібної торгівлі, базованої у Вашингтоні, період повернення до школи та коледжу є другим після зимових свят сезоном за розміром витрат споживачів.

Під час цього сезону покупці витрачають більше грошей, ніж протягом Дня матері, Дня Святого Валентина та Великодніх свят разом узятих

Під час цього сезону покупці витрачають більше грошей, ніж протягом Дня матері, Дня Святого Валентина та Великодніх свят разом узятих. Можливість заощаджувати дають комісійні магазини та розпродажі. Ярмарки вживаних речей набувають великої популярності в цей період.

Сьогодні деякі штати вже розпочали шкільний навчальний рік. Інші школи відчинять свої двері для учнів протягом наступних двох тижнів. Тим часом лихоманка з купівлі шкільних товарів триває.

Дивіться також: Розбираємося: Як "Гроші Януковича" струсонули вибори у США і що буде далі?

Розбираємося: Як "Гроші Януковича" струсонули вибори у США і що буде далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:53 0:00

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

XS
SM
MD
LG