Спеціальні потреби

У Києві відкрився Американський дім


Американський дім у Києві. Чому варто прийти? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Американський дім у Києві. Чому варто прийти? Відео

Заступник держсекретаря США Ричард Стенґель назвав новий культурний центр символом підтримки Америкою українських інтересів.

Представницька делегація із Сполучених Штатів відкрила у Києві Американський дім. Сучасний культурний центр, як кажуть, буде основним джерелом інформації про американську культуру, освіту й американське суспільство в Києві. Високотехнологічне і пристосоване до потреб відвідувачів приміщення обіцяють відкрити для всіх громадян. До того ж - безкоштовно.

Українці отримають можливість більше дізнатися про Сполучені Штати. В центрі Києва офіційно відрив свої двері культурно-просвітницький центр Американський дім. Тут відбуватимуться виставки, концерти, лекції – вхід для публіки буде безкоштовним.

На відкритті заступник державного секретаря США з питань публічної дипломатії Ричард Стенґель назвав центр символом підтримки Америкою українських інтересів.

«Американський центр – це мрія, втілена в життя. Він став символом відданості Сполучених Штатів інтересам народу України. Ми підтримуємо територіальну цілісність України і право українців самостійно визначати свою долю. Усі цінності і той світопорядок, які були встановлені після завершення Другої світової війни, і які зараз 70 років потому намагаються зруйнувати. Цей американський центр також уособлює зв’язок між українською демократією, українськими реформами, і тими ідеалами, в які віримо ми: свобода слова, дискусії, діалогу. Я сподіваюся, що цей центр стане місцем обговорення найактуальніших питань українсько-американського співробітництва».

Американці хочуть спілкуванням простих людей двох країн, зокрема, зруйнувати нав’язані російською пропагандою міфи про Сполучені Штати.

Дивіться також: Електронні технології «перезавантажать» українську демократію

США дають Україні "електронний парламент", щоб не було диктаторських законів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

XS
SM
MD
LG