Спеціальні потреби

Франція: всі на борту літака Air Algerie загинули


Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що серед уламків алжирського літака, який розбився в Малі із 116 людьми на борту, нікого не знайдено живим.

На місце катастрофи надіслано французьку військову частину. В час катастрофи на борту літака був 51 француз, що летів з Буркіна-Фасо до Алжира.

Президент Олланд заявив, що знайдено «чорну скриньку» літака та що вже йде розслідування. Причини катастрофи поки що не встановлено, але французькі офіційні особи вважають, що могла нею бути несприятлива погода.

Не виключено можливості тероризму, тому що в тому районі ведуть діяльність екстремісти, однак офіційні особи кажуть, що літак не вибухнув у повітрі, оскільки його урамки розкидані на відносно невеликій території.

Генерал збройних сил Буркіна-Фасо у четвер підтвердив, що літак упав у районі за 30 кілометрів на північ від кордону Буркіна-Фасо.

Органи влади кажуть, що літак натрапив на сильний ураган після відбуття зі стоиці Буркіна-Фасо Уагадугу. Літак належав іспанський компанії Swiftair, але був зафрахтований алжирською компанією Air Algerie. Обидві компанії заявили, що на борту літака був шестичленний іспанський екіпаж і 110 пасажирів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG