Спеціальні потреби

Американців попереджатимуть про небезпеку через мобільні телефони


Мобільні телефони попереджатимуть про потенційну загрозу

Сполучені Штати запустили в роботу нову систему попередження, яка буде надсилати американцям повідомлення про потенційну небезпеку безпосередньо на їх мобільні телефони. Наразі цей пілотний проект запущено у Вашингтоні та Нью-Йорку. Втім, вже до квітня 2012-го система повинна працювати по всій Америці.

Керівники американських компаній мобільного зв’язку разом з представниками уряду та мером Нью-Йорка Майклом Блумбергом оголосили про нову систему кризового попередження:

«Якщо людям потрібні будуть вказівки, що робити далі, то система відразу розсилатиме інструкції. Це може врятувати незлічену кількість людей».

Повідомлення будуть надходити з місцевих передавальних станцій. Жителів попереджатимуть в разі наближення торнадо, ураганів чи штормів. Якщо ж буде загроза тероризму, кожен, хто має мобільний, буде попереджений про це і отримає інструкції, що йому робити далі. В цій програмі братимуть участь усі основні компанії мобільного зв’язку у США».

Виконавчий директор компанії мобільного зв’язку «T-MOBILE» Філіп Гамм зазначає:

«Ми вже у серпні випустимо мінімум два телефони, які матимуть цю функцію. А у 2012-му плануємо, що всі наші мобільні зможуть приймати такі попередження».

У разі екстреної ситуації, попереджувальні sms матимуть пріоритет перед усіма іншими повідомленнями та дзвінками. Про запуск нової системи було оголошено на місці, де колись стояли вежі-близнюки, зруйновані у вересневих терактах 2001-го року. Саме там голова Федеральної комісії зв’язку заявив, що трагедія навчила американців, наскільки комунікативні технології можуть допомогти у випадку кризи чи стихії.

XS
SM
MD
LG