Спеціальні потреби

В Афганістані вбито чотирьох військовослужбовців США


На півдні Афганістану внаслідок вибуху закладеної біля дороги міни загинуло четверо американських військовослужбовців. Солдати входили до складу Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF).

За повідомленням коаліції, напад на автоколону військовослужбовців стався у вівторок в районі Жарі у неспокійній провінції Кандагар.

Тим часом, у сусідній провінції Гільменд у результаті низки атак загинуло шестеро цивільних осіб. У Ґармсері нападник на мотоциклі підірвав себе на базарі в результаті чого загинуло троє людей і 9 отримало поранення. В іншій частині провінції внаслідок вибуху закладеної біля дорои міни загинуло троє осіб і четверо отримали поранення.

У вівторок керівництво Талібану в Афганістані повідомило про звільнення останніх чотирьох турецьких громадян, яких бойовики утримували заручниками з часу коли минулого місяця їхній гелікоптер був змушений приземлитися в східному Афганістані. 21 квітня гелікоптер летів з міста Хост до Кабула коли через погану погоду здійснив аварійну посадку в опорному пункті Талібану – провінції Логар. Таліби звільнили інших чотирьох турків у неділю.

Бойовики ще тримають у полоні двох пілотів з Росії і Киргизстану, як також афганського перекладача.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG