Спеціальні потреби

В Афганістані нападник-смертник убив 14 людей, переважно службовців поліції


Афганські сили спецпризначення і поліція
Афганські сили спецпризначення і поліція

В адміністративному центрі афганської провінції Гельманд нападник-смертник врізався замінованим автомобілем у поліцейську базу. Загинуло понад 14 людей, переважно службовців поліції, і десятки отримали поранення. Кілька годин раніше бойовики угруповання Талібан влаштували масову атаку на позиції урядових сил і вдерлися до міста.

Інцидент стався після того, як таліби з різних сторін здійснили атаку на Лашкар Га і протягом кількох тижнів тримали місто в облозі.

Представник Міністерства внутрішніх справ Афганістану Седік Седдікі підтвердив репортерам у Кабулі, що Талібан влаштував масштабну атаку на аванпости безпеки та що йдуть інтенсивні бої, але він висловив переконання, що афганські сили безпеки незабаром витіснять нападників.

Проте представвник Талібану Забігулла Муджагід заявив у радіозверненні, надісланому репортерам, що бойовики наступають на Лашкар Га після захоплення «певної кількості контрольних пунктів».

Угруповання Талібан зайняло цього року чималу територію в провінції Гельманд. Вважається, що урядові сили контролюють лише два із 14 районів провінції.

Дивіться також: Успішна пересадка рук ветеранові у США дає надію інвалідам по всьому світу

Успішна пересадка рук ветеранові у США дає надію інвалідам по всьому світу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

XS
SM
MD
LG