Спеціальні потреби

Від вибуху замінованого автомобіля в Кабулі загинуло семеро людей


Афганські слідчі оцінюють наслідки терористичної атаки в Кабулі
Афганські слідчі оцінюють наслідки терористичної атаки в Кабулі

Афганські офіційні особи заявили, що від вибуху замінованого автомобіля в Кабулі загинуло щонайменше семеро людей. Це сталося через кілька годин після того, як президент Барак Обама відбув з Афганістану після неоголошених раніше відвідин.

Поліція в Кабулі заявила, що вибух стався біля дороги до Джалалабада, головного шляху, що веде із столиці до східного регіону країни. Атака, як здається, була скерована проти захищеного комплексу, відомого як «Зелене село», в якому проживають сотні іноземних працівників.

Офіційні особи кажуть, що від вибуху загинуло п’ятеро цивільних і вартовий. Сьомої жертви дотепер не опізнано. НАТО повідомило, що афганські сили безпеки оточили і вбили всіх нападників.

Представник НАТО генерал Карстен Якобсон назвав бомбову атаку «ще однією відчайдушною атакою», результатом якої була смерть «невинних цивільних афганців».

Повстанці Талібану взяли на себе відповідальність за атаку і сказали, що це була реакція на візит президента Обами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG