Спеціальні потреби

У Кабулі нападник-смертник атакував автомобіль британського посольства


Знищена машина британського посольства в Кабулі.
Знищена машина британського посольства в Кабулі.

Афганські офіційні особи повідомили, що нападник-смертник врізався замінованим автомобілем у машину британського посольства в Кабулі. Загинуло щонайменше п’ятеро людей, у цьому числі британський громадянин.

У заяві Міністерства внутрішніх справ Афганістану сказано, що в результаті атаки поранення отримали 33 інші особи, всі вони афганці.

Британське посольство підтвердило повідомлення про поранених серед пасажирів автомобіля, але не було спроможне подати додаткову інформацію.

Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання Талібан, кажучи, що воно «завдало удару силам іноземних нападників» та що багато іноземців було вбито або поранено.

Це була найновіша атака у хвилі нападів у столиці Афганістану в час, коли більшість іноземних бойових частин готуються залишити цю знищену війнами країну наступного місяця.

На початку цього тижня від вибуху бомби в Кабулі загинули два американські військовослужбовці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG