Спеціальні потреби

Патрік Шенеген виконуватиме обов’язки міністра оборони США


Президент Дональд Трамп в неділю оголосив, що з 1 січня заступник голови Пентагона Патрік Шенеген виконуватиме обов’язки міністра оборони США.

Про призначення Шенегена президент Трамп повідомив у Твіттері, називаючи його «дуже талановитим». «Патрік має довгий перелік досягнень на посаді заступника (міністра оборони) та у минулому в компанії Боїнг. Він буде чудовим!», - написав президент Трамп.

Перед тим, як його було затверджено на посаді заступника міністра оборони США Шенеген з 1986 року працював в компанії Боїнг, де з 2008 року займав керівні посади.

Під час минулорічних сенатських слухань про його затвердження на посаді заступника міністра сенатор Джон Маккейн спитав Шенегена відносно його позиції щодо надання Україні летальної зброї. У своїх наданих перед слуханнями письмових відповідях, Шеніген написав, що він «повинен буде вивчити це питання».

«Ви написали, що будете вивчати це питання, цього недостатньо, пане Шеніген», - сказав Маккейн. Коли сенатор запитав його, чи він хоче змінити свої відповіді, Шенеген швидко відповів, що підтримує ідею надання Україні зброї»

​Маттіс подав у відставку минулого тижня, зазначивши у своєму листі до Дональда Трампа, що президент має право на Міністра оборони, який більше погоджується з ним у питаннях щодо стратегічних партнерів Америки та її конкурентів.

Дивіться також: Включення із Пентагона: Що означатиме відставка Меттіса для України? Відео

Включення із Пентагона: Що означатиме відставка Меттіса для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

XS
SM
MD
LG