Спеціальні потреби

Редакційний коментар: Заходи для подолання голоду у світі


Майже щоденно дев`ясот двадцять три мільйони людей лягають спати голодними. З них дев`ятсот сім мільйонів живуть в країнах третього світу.

Сполучені Штати вірять, що подолання проблеми голоду у світі – в межах досяжності. Першим кроком було б надання дрібним фермерам в найбільш уражених країнах допомоги для збільшення обсягів продовольчої продукції.

Подібну стратегію нещодавно озвучив президент Буш:

«На далеку мету найкращий підхід для США – допомогти країнам розробляти власну сільсько-господарську індустрію, щоби глобальні продовольчі кризи не повторювалися з року в рік».

Цього можна досягти різними шляхами – позиками на проекти розвитку, кредитними гарантіями та грантами для дрібних фермерів, а також застосуванням насіння, відпорного до шкідників та посух. США також підтримують проведення навчань із методів сучасної продовольчої продукції для фермерів у країнах третього світу.

Місцеві органи та урядові структури можуть допомогти пожвавити торгівлю сільсьгосп-продуктами покращенням транспортної інфраструктури і зменшенням або знесенням контрольних пунктів. Багато з цих ініціатив можна втілювати вже зараз.

XS
SM
MD
LG